بهترین نرم افزار های آندروید در مدیریت ساخت(حسین فخیمی-عمران-مدیریت ساخت)

بهترین نرم افزار های آندروید در مدیریت ساختThe Best Android Apps in Construction

CAD, Design and Drawing( طراحی و نقاشی )

DAKO PRO Civil Engineering -   با 8 امتیاز
این برنامه، توسط DakoSoftware، به طور خاص ساخته شده است برای کمک به رفع نیازهای طراحی مهندسین عمران. این نرم افزار شامل یک کتابخانه مهندسی گسترده با اطلاعات در مورد طراحی تیر، طراحی بتن و طراحی کانال. این برنامه برای سیستم عامل آندروید 1.6 و بعد از طراحی شده است
Rilievo   با 2 امتیاز
این برنامه توسط یک معمار ساخته شده است.که توانایی کار نظر سنجی های معماری و برای از بین بردن نیاز به بررسی های مقاله ساخته شده است.
AutoCAD WS با 4.5 امتیاز
این برنامه رایگان است که با دریافت رمز عبور ارائه شده و شما را قادر به دسترسی و ویرایش تمام فایل های CAD خود را بر روی بروید. شما می توانید از طریق پیوست های ایمیل، فایل های همگام سازی، و یا به سادگی آنها را از برنامه اتوکد خود را دانلود کنید. فایل ها را می توان به صورت محلی برای دسترسی آسان و به روز رسانی بدون اتصال به اینترنت استفاده کرد . این نرم افزار نیاز به سیستم عامل آندروید 2.1
AndCAD  با 65 رتبه بندی
این برنامه دارای کاربرد بسیار برای معماران و مهندسان عمران است. برای اجرای برنامه را در دستگاه آندروید خود را، شما نیاز به سیستم عامل آندروید 1.6 و یا بعد.

Calculators(ماشین حساب)
Concrete Design   با 44 رتبه بندی

این یکی به شما اجازه مقدار بتن و آرماتور مورد نیاز برای یک کار داده شده را محاسبه نمود. این نرم افزار دارای ویژگی های است که بررسی منطقه فشرده سازی و ترک خوردگی. همچنین با برنامه پرتو طراحی DakoSoftware را ادغام تا ابعاد پرتو را  به طور مستقیم منتقل شود. کار بر روی تمام دستگاه های آندروید با سیستم عامل 2.1 و یا بعد.


Handy Construction Calculator  با 300 + رتبه بندی
این یکی از ماشین حساب ساخت و ساز محبوب ترین در بازار آندروید مباهات نزدیک به 10000 دریافت ها است. این نرم افزار می تواند الزامات مورد نیاز برای هر چیزی از قالب گیری تاج به مقدار آسفالت مورد نیاز برای یک کار محاسبه. این کار شما را آسان تر بر روی هر سیستم عامل آندروید 1.5 و یا بعد از آن خواهد شد.


Carpenter’s Calculator  با 4 امتیاز بندی
همانطور که از نام پیداست، این برنامه را پوشش می دهد نیازهای اساسی نجاران در سایت های شغل. این در فوت و اینچ و یا به فاصله چند اینچ گرد را به نزدیکترین اعشار مورد نظر محاسبه می کند. با این حال، محاسبات بام و زمین است از آن انجام می شود. آن را هنوز یک برنامه عالی برای اصول اولیه و می تواند به کار در دستگاه های آندروید با نسخه 2.0 و یا بعد


Construction Master Pro   با 4 امتیاز بندی
  این کمک می کند تا شما را محاسبه محاسبات ساخت و ساز استاندارد و توابع مثلثاتی. این بدان معناست که پیمانکاران و کارگران ساختمانی می تواند تخمین شمارند، برای همه چیز. با این نسخهها کار برای هر دو سیستم عامل آندروید 1.6 و بعد از آن.

Steel Beam Design Construction   با 10 رتبه بندی
 این کمک می کند تا شما برای نورد گرم فولاد برآورد - حسابداری برای بار، طول و شکل و اندازه از تیر فولادی. از این اطلاعات، شما می توانید بهترین نوع  تیر فولادی استفاده و محاسبه کنید انحراف مجاز معین را.برنامه برای همه سیستم عامل آندروید 1.5 و یا بعد از آن طراحی شده است.


Electrical Calculator   با 150 + رتبه بندی
طراحی شده برای برق و بر اساس استانداردهای NEC 2008 ایالات متحده، این برنامه  شامل تعداد زیادی از اطلاعات در مورد سیم کشی برق و مدارات.  این نرم افزار با سیستم عامل آندروید 2.0.1 و بعد از آن کار می کند.

Civil Engineering Suite  با 2 امتیاز
این برنامه شامل یک مجموعه کامل از برنامه ها، این مجموعه کمک مهندسین عمران در فرایند طراحی برای حالات مهندسی متعدد.برنامه شامل یک ماشین حساب طراحی شده برای تیر فولادی، خدمات جریان لوله مدور و ... این مجموعه صرفا برای دستگاه های آندروید در حال اجرا بر روی سیستم عامل 1.5 و یا نسخه های بعد ساخته شده است
Converting Units Construction  با 6 امتیاز بندی
تبدیل از متریک به اندازه گیری های استاندارد در واحد ساخت و ساز.  این برنامه بر روی تمام دستگاه های آندروید OS 1.5 و بالاتر کار می کنند.


V Curve Pro   با 3 رده بندی
 نقشه برداران، متخصصان ساخت و ساز، و تکنسین های CAD به طور یکسان می توانند از قابلیت های این برنامه شامل پروفایل ها، ارتفاع منحنی عمودی، و همچنین انجام تبدیل در دامنه و طول محاسبه استفاده کنند.


Estimating (براورد)

Universal Estimator  با 4 امتیاز بندی
به عنوان بخشی از سری نرم افزار iQuick ابزار '، جهانی برآورد دسته انواع متعددی از پروژه ها، از جمله نقاشی، کفپوش، فریم، و سقف سازی. این نرم افزار کار بر روی سیستم عامل آندروید 1.5 و یا آی پد و آیفون در iOS 4.0 و یا بعد

A Estimate All Pro   با 6 امتیاز بندی

این برنامه طراحی شده است که مسئولیت رسیدگی به تمام انواع برآورد - از بتن، نقاشی و بازسازی به مشاغل دیگر ساخت و ساز برآورد. همچنین به عنوان یک برنامه مصرف کننده به برآورد هزینه از اقلام غیر مرتبط با کار در زندگی شما نیز میباشد.  این برای هر دستگاه آندروید با OS 1.5 کار می کند.

 

LEED (رهبری در انرژی و طراحی محیط زیست)
LEED GA Exam Prep   با 4 امتیاز بندی
این برنامه شامل بیش از 300 سوالات آزمون نمونه، این برنامه یک ابزار مرجع بزرگ برای کسانی که به مطالعه برای امتحان گواهینامه LEED است. کارشناسان LEED توسعه همه سوالات آزمون، پس آن را فراهم می کند یک نمونه خوب از آزمون واقعی. برنامه برای دستگاه های آندروید با OS 1.0 و بالاتر کار می کند.

Forums(انجمن های تخصصی)
Contractor Talk Forum  با 33 رتبه بندی
این یک ابزار عالی برای برقراری ارتباط با دیگران در جامعه و یادگیری در مورد آخرین روند در شبکه شما. می تواند بر روی سیستم عامل آندروید 1.5 و بالاتر اجرا شود.

Plan Room(اتاق برنامه)
OnSite Plan Room  با 3 رده بندی
این برنامه اجازه می دهد تا به شما برای به اشتراک گذاشتن برنامه ها و دیگر اسناد پروژه راست از گوشی خود. هر حساب کاربری جدید شامل 1GB فضای رایگان را به خانه تمام اسناد خود را. همکاران می توانید به مشاهده، اضافه کردن و پاسخ دادن به نظرات در برنامه ها و اسناد ذخیره شده برای همه را در حلقه. این نرم افزار برای سیستم عامل آندروید 2.0 و بر روی آی فون یا آی پد با iOS 3.0 و یا بعد از کار خواهد کرد.


Project Management(مدیریت پروژه)
iConfirm با 2 امتیاز | رایگان
 تمام اسناد از نظر قانونی الزام آور است را می توان به طور مستقیم بر روی گوشی خود را امضا کرد. به علاوه، شما می توانید اسناد با آرم شرکت خود را سفارشی استفاده نمایید. این برنامه با این نسخهها کار در سیستم عامل آندروید 1.6 و بالاتر

Tradies App - با 1 امتیاز
توسط یک تیم توسعه استرالیا (طراحی شده برای "Tradies") برای شما آورده است، این برنامه شامل هفت برنامه های کوتاه. مجموعه ویژگی های یک دفتر خاطرات سایت، دستورات تغییر، صورتحساب، به نقل از، برای درخواست اطلاعات، سفارشات خرید و درخواست پیشنهاد. سازندگان در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن یکی از ویژگی های مورد مقاطعه کار فرعی در آینده نزدیک نیز هست. این نرم افزار بر روی سیستم عامل آندروید 2.2 و بالاتر کار می کنند.

Reference(مرجع)
Steel Shapes for Construction   با 12 رتبه بندی
 با اطلاعات مربوط به بیش از یک دوجین اشکال فولاد های مختلف، این برنامه کمک می کند تا برای کاربران مشخص شود که شکل گرم فولاد نورد بهترین برای این کار مناسب است.  نرم افزار نشان می دهد اندازه های فولادی مناسب برای طراحی. نتایج را می توان ایمیل فرستاده به همکاران در کار - و یادر کلیپ بورد گوشی کاربر ذخیره شود . این نرم افزار می تواند بر روی هر دستگاه آندروید با OS 1.5 و یا بعد ان.

 

Engineering Libraries  با 167 رتبه بندی
این برنامه رایگان بسیار محبوب با بیش از 10000 دریافت ها تا به امروز در بازار آندروید. این فراهم می کند یادداشت های مرجع برای مهندسین عمران کار با فولاد، چوب، بتن و مواد مختلف دیگر, که شامل یادداشت های مرجع برای اتحادیه اروپا، ایالات متحده، کانادا و استرالیا است.برنامه تنها بر روی سیستم عامل آندروید 1.6 و یا نسخه های جدید تر نیز کار خواهد کرد.

لینک

 


/ 1 نظر / 73 بازدید
اسما زارع پور

با سلام و تشکر اطلاعات مفیدی بود امیدوارم در آینده ای نزدیک بیشتر از اینها پیشرفت داشته باشیم.