وبسایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران (مهدی ارغوانی حبیب - ؟؟؟)

یک سایت 6 ستاره مملو از عکسهای پروژه های در حال اجرا .. هرچند که عکسها فنی نیستند ولی نکات جالب زیاد دارند. سرگذشت آقای ارغوانی رو در زیر بخونید:
حدود یک هفته پیش که برای بازدید پروژه تقاطع شیخ فضل الله و جناح رفته تصمیم گرفتم از قطعات سازه ای که برای خودم  جالب بود عکس تهیه کنم در حال عکسبرداری بودم که ناگهان متوجه فریاد های حراست پروژه شدم . وقتی به بنده نزدیک تر شدند از من مجوز عکس برداری خواستند و ادعا کردند که عکسبرداری به هر نحوی ممنوع است مگر با مجوز. بنده تصمیم گرفتم از طریق مهندس ناظر پروژه اقدام به کسب اجازه برای عکسبرداری کنم اما متاسفانه به گفته ایشان عکسبرداری منوط به گرفتن مجوز کتبی از سپاه و شهرداری است. با اصرار های زیاد بنده ایشان سایتی را به من معرفی کردند که (به گفته مهندس ناظر پروژه)  بازدید کنندگان کمی دارد و از این جهت این سایت برای من جالب بود که تمام پروژه ها به صورت کاملا تصویری و با به روزرسانی هفتگی  در اختیار کاربرانش است بدون کسب اجازه..!!!
متن پست:
حتما تا به حال متوجه پروژه های بزرگی که در تهران در حال اجرا هست شدید اما بدلیل محدودیت های کارگاهی قادر به بازدید از این پروژه ها نبودید . شما می توانید با مراجعه به سایت زیر تمام عملیات های اجرایی پروژه های در حال اجرا و بهره برداری شده در تهران را از نزدیک مشاهده نمایید:
/ 6 نظر / 42 بازدید
طناز زمانی

ممنون از راهنمایی خوبتون.چون برای خودمم این مشکل اتفاق افتاد عالی بود

محمد علینقیان

ممنون. دقیقا همین اتفاق در خیابان ولیعصر قبل ازباغ فردوس پروژه پیچی بود که مانع از عکس برداری من شدن .خدمت بزرگی درجهت پیشرفت جامع مهندسین انجام گرفت.

محمدرضارجبی

من خودم الان برای مشاهده یک پروژه باید از دانشگاه معرفی نامه بگیرم بنظر میاد این سایت کمک های بسیاری میکند ولی با بازدید از این سایت دیدم با اینکه خیلی کامل و شامل است ولی بیشتر در مورد بزرگراه ها می باشد

الهام ترابی

واقعا عالیییییییییییی سایت توپی بود ....

مهدی ارغوانی حبیب

با تشکر از آقای رجبی مطمینا با حداقل 15 دقیقه تردد در تهران با یکی از همین بزرگراه های در حال اجرا برخورد میکنید میشه گفت تهران الان حال و هوای سازندگی به خودش گرفته که پروژه های راهسازی(بزرگراه ها) از اهم پروژه ها در شهرداری هستش و مهندسینعمران و معماری که ناخواسته با این پروژه ها برخورد میکنند طالب اطلاعات منطقه ای و سازه ای میشن که این سایت میتونه کمک شایانی بهشون بکنه...

lمیلادپورشعبان

ممنووونم دوست عزیز از معرفی این سایت