عایق-Eco Touch(-مهدی مسکنی ،کارشناسی ناپیوسته معماری)

این تکنولوژی عایق انعطاف پذیری است که در مقابل صدا و حرارت مناسب است که برای سقفو و  دیوار استفاده می شود.عایقEco Touch  دارای پایداری واستقامت زیادی است و نیاز به قرار گیری آن در حفره ی دیوار نیست و با توجه به ترکیبات آن کپک نمیزند و پوسیده نمی شود همچنین از خوردگی فولاد  و مس و  زنگ زدگی  جلوگیری میکند.
نصب آسان
این سیستم دارای نصب آسانی بوده و برای چوب و فلز مناسب می باشد. این عایق می تواند هم به مکان مورد نظر چسبانده و یا منگنه شود. بریدن و قرار دادن این عایق را میتوان با یک چاقوی معمولی نیز انجام داد و پوشش دادن این ماده در فضاهای کوچک و یا نوک تیز به راحتی صورت میگیرد این شرکت با استفاده از 99% مواد طبیعی  که حداقل 55% آن قابل بازیافت است دارای بالاترین گواهینامه در صنعت تولید پشم شیشه و عایق است.
امروزه در همه ی کشور ها به خصوص ایران  مصرف بیش از حد انرژی ها باعث شده تا کشور از نظر اقتصادی لطمه بخورد و آنگونه که باید در صنعت پیشرفت چندانی نداشته باشیم به همین خاطر اگر در استفاده از انرژی به خصوص در ساختمان ها تمهیدات لازم را کامل در نظر بگیریم می توانیم بخوبی در زمینه ی اقتصادی و فراتر از آن پیشرفت داشته باشیم
/ 3 نظر / 46 بازدید
بحري نساز

از شما سوالم اين است كه آيا هزينه ي چنين عايقي براي ساختمان هاي كوچك به صرفه است يا فقط براي ابعاد بزرگ ساختماني مقرون به صرفه است؟

مهدی مسکنی

این سیستم برای ساخنتمان های کوچک مقرون به صرفه تر است.