دفاع از پروژه مناقصه دانشجویان ارشد مدیریت ساخت

به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد مدیریت ساخت می رساند که جلسه دفاع از پروژه مناقصه روز پنجشنبه 16 مرداد با برنامه زیر در تهران برگزار خواهد شد. ضمنا آخرین مهلت تحویل مقالات درس مقررات پیمان نیز در همین روز می باشد. فایل های ورد و پی دی اف مقاله به همراه منابع استفاده شده (که داخل فولدر منابع قرار گرفته اند) می بایست روی یک سی دی برای هر دانشجو تحویل گردند. علاوه بر این یک نسخه مقاله یصورت چاپ شده می بایست تحویل گردد (برای نحوه نگارش و تنظیم فرمت ها به این لینک مراجعه کنید).  

برنامه ارائه:

ساعت 8 صبح: شرکت هلموت - مدیرعامل: مهندس محمد رضا آرویی

ساعت 9:15 صبح: شرکت سازه سازان پایدار - مدیرعامل: مهندس سیدمهدی موسوی

نکات مهم:

* در صورت تأخیر در رسیدن به جلسه مناقصه، شرکت مربوطه نمره ارائه شفاهی را از دست خواهد داد (هیچگونه توجیهی قابل قبول نخواهد بود).

** با توجه به محدودیت فضا و جهت جلوگیری از ازدحام لطفا دقیقا راس ساعت اختصاص داده شده در محل حضور یابید (زودتر تشریف نیاورید).

*** لازم است قبل از ورود به ساختمان مدیرعامل محترم بصورت تلفنی ورود خود را با من هماهنگ کرده و سپس همه اعضای گروه وارد ساختمان شوند. 

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، روبروی پمپ بنزین باغ فردوس، خیابان یکتا، نبش کوچه فهمیده، پلاک یک. طبقه فوقانی سالن ورزش (درب از داخل کوچه - پله ها به سمت بالا). 

پیروز باشید

 

/ 0 نظر / 250 بازدید