تشکیل گروه برای پروژه مناقصه و سمینار

دانشجویانی که قصد شرکت در پروژه مناقصه را دارند فرم ثبت شرکت را از اینجا و دانشجویانی که قصد شرکت در دومین سمینار مهندسی عمران موسسه را دارند فرم تشکیل گروه را از اینجا دریافت کنند. پس از تکمیل، فرمها را به آدرس ایمیل زیر بفرستید. آخرین زمان برای فرستادن فرمها هم برای پروژه مناقصه و هم سمینار 29 اسفند 1391 می باشد.

دوستانی که در دریافت فایلها مشکل دارند می توانند از درایو Teachers دانشگاه فولدری که به نام Dr Asnaashari است را انتخاب کرده و فایلها را کپی کنند.

شاد و پیروز باشید

/ 1 نظر / 43 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام دوست ارجمند. امیدوارم در ادامه راه این وبلاگ و نیز زندگی موفق باشید. با چهارمین مطلب در مورد «جنّ و اجنّه» در خدمت شما هستم. ********** [گل][گل][گل] «جن به چه شکلهایی در می‌‌آید؟» و «جن چه غذایی و چگونه می‌‌خورد؟» [گل][گل][گل] ********** به همراه احادیث بسیار زیبایی که این هفته برای شما آماده کرده‌‌ام. البته توصیه میکنم حداقل بقیه مطالب «صفحه اول» و «صفحه دوم» را هم ببینید. امیدوارم تمام لحظات زندگی را شاد و خرّم باشید. [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]