فیلم ساخت یک هتل در چین (علی نوری-کاردانی عمران-کارهای عمومی ساختمان)

لینک زیرو حتما دانلود کنید خیلی جالبه تو فیلم نشون میده که چینی ها چجوری یه هتل 15طبقه رودر مدت 6 روز کامل میسازن حجمشم همش 11مگابایته.

لینک

/ 7 نظر / 58 بازدید
بهنام شاملو

فیلم جالبی بود واقعا برای آموزش مفید بود مرسی

محمد کریم قصاب

با سلام پروژه جالبی هستش اما یه سوال داشتم نشون نداد اون تاوری که روی هتل هست چی میشه تا آخر سر روی هتل میمونه ؟ ممنون

مجتبی خراسانی

سلام خیلی جالب بود علی اقا ولی یه سوال یعنی میشه مهندسین ایرانیم یه روزی به این موفقیت دست یابیم؟[لبخند]

حسین فراهانی

سلام.ساخت چنین بناهایی توسعه یافته است.که به این نوع ساخت و ساز ساخت به وسیله اجزای از پیش ساخته نام دارد. در ضمن این پرو}ه در اون بازه زمانی که شما گفتید ساخته نشده این زمان باید بعلاوه تمام زمانی که برای گودبرداری و ایجاد پی شده هم بشود/ درسته؟ تازه زمانی که حاصل از ساخت اجزای از پیش ساخته هست رو لحاظ نکردبم/راستی باید توجه کنید که این پروژه با نیروی انسانی و مکانیکی زیادی به ثمر نشسته و به نظر می رسد بودجه بسیار زیادی را صرف کرده اند و این کاره آنها نه بخاطر ایجاد هتل بلکه برای ثبت رکورد بوده است./. شایان ذکر است که بدانید در کشور ایران هم پس از زلزله اخیر در ورزقان(آذربایجان شرقی)ازسازه های از پیش ساخته استفاده می کردند به طوری که در مدت یک روز سه نفر می توانستند دو خانه دو طبقه را اجرا کنند (البته تنها تا اتمام مرحله تیر ریزی )/از اون گذشته شهرک اکباتان نیز در زمان محمد رضا پهلوی به همین صورت ساخته می شد/پس ایران نیز از کشورهای پیشرو در این امر به حساب می آید.

عرفان آهوخش

سلام داش علی گل سال نوت مبارک ایدت که این فیلم رو گذاشتی خیلی توپ بود.خیلی جالب بود.پیام این فیلم بیشتر این بود که سازه های از پیش تنیده چقدر در سرعت ساخت تاثیر دارد!!!!!!!

زینب حیدر فیروزآبادی

سلام عیدتون مبارک این فیلم همت بسیار زیاد چینی ها را نشان میدهد،که چقدر در موفقیتشان در همه زمینه ها تاثیرگذار بوده است. ممنون،خیلی مفید بود

الهه کاشی

با سلام.با دیدن این فیلم فقط میتونم بگم به امید روزی که کشور ما هم به چنین توانمندی هایی برسه با وجود این همه متخصص.با تشکر