مدیریت ساخت

مهندسی عمران و معماری دانشگاه علاء الدوله سمنانی

آمار وبلاگ و نکات بسیار مهم در مورد پستها

دوستان عزیز سلام

تقریبا 15 روز از اولین پست دانشجویی میگذره و با همه کمی و کاستی ها که به دلایل گوناگون باهاشون مواجهیم کار بلاگ خیلی بهتر از چیزی که انتظار داشتم پیش میره. اولا تبریک میگم و تشکر می کنم از همه دوستانی که در این مدت از بلاگ بازدید کردن چه اونها که مطالب رو خواندند و کامنت گذاشتند و چه اونها که پست فرستادن. طبق آمار "پرشین بلاگ" این وبلاگ تا حالا 1626 بازدید داشته که بیشترین بازدیدها در روزهای یکشنبه و دوشنبه انجام شده. همچنین 35 پست روی وبلاگ قرار داده شده و 115 نظر دریافت شده که آمار قابل توجهی است.

اما برای بهبود وضعیت بلاگ لازم دیدم به چند نکته اشاره کنم:

  1. خیلی مهم: با توجه به بسته شدن سایت نت نشر و فیلتر شدن سایت Hotfile امکان قرار دادن فایل روی وبلاگ خیلی مشکل شده. با توجه به اینکه اکثر فایلهایی که فرستادید از اینترنت دانلود کردید لطف کنین از این به بعد تنها لینک دانلود رو برای من بفرستید. یعنی نیازی به فرستادن اصل فایل نیست و ارسال لینک کافی خواهد بود.
  2. بعضی از دوستان به هر دلیل با قوانین بلاگ آشنایی ندارند و این در پستهاشون مشهوده. لذا لطفا قوانین وبلاگ رو مجددا مطالعه کنید (صفحه تکالیف وبلاگ در سمت راست همین صفحه).
  3. دقت داشته باشید: همانطور که قبلا توضیح داده شد نظر خودتون رو برای هر پست در حد دو یا سه خط بنویسید. ضمنا اطلاعات کافی در حد یک جمله برای معرفی پستتون  ارائه بدید.
  4. حتما به پستهای قبلی خودتون سر بزنید و اگر سوالی پرسیده شده پاسخ بدهید. میدونید که قسمتی از نمره هر پست به نحوه پاسخگویی شما به نظرات اختصاص دارد.

سلامت و شاد باشید

دکتر احسان اثنی عشری

+ دکتر احسان اثنی عشری ; ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/۸
comment نظرات ()